Program 4parents

Środa, 22 Maj 2024
Od 27 maja nasz żłobek będzie testował program dla rodziców 4parents.
W tym celu bardzo proszę o pobranie bezpłatnej aplikacji  4parents (ze sklepu play w telefonie) oraz aktywowanie do 27.05.2024r. linku, który przyszedł mailem na konto jednego rodzica (matki). Mail został pobrany z systemu naborowego, więc  jeśli któryś  z rodziców zmienił maila- proszę o informację. Oboje rodzice będą mieć 1 wspólne konto, z którego mogą np. zgłaszać nieobecności dziecka. Jeśli każdy rodzic chce mieć osobne konto, proszę o informację zwrotną (mailem, z podaniem drugiego adresu e-mail).
Po zainstalowaniu programu trzeba będzie podać nazwę placówki (wpisujemy zzm10).  Przy logowaniu wpisujemy adres e-mail i hasło.
Z przyczyn organizacyjnych proszę, aby zgłaszać nieobecności dzieci zarówno smsami (jak dotychczas) oraz w programie, bo dopiero się uczymy i nie wiemy do końca jak to zadziała. Prosimy również, aby informacje o dzieciach były spójne z tymi zapisanymi w karcie informacyjnej o dziecku (np. nie dopisujemy innych niż w karcie informacyjnej osób upoważnionych do odbioru dziecka, bo wymaga to własnoręcznego podpisu w dokumencie). Program umożliwia również dokonywanie płatności za żłobek. Proszę jednak pamiętać, aby wpłacić kwotę otrzymaną na kartce (tak jak zawsze) bo nie wiem, jak i od kiedy program wyliczy płatność (mogą być rozbieżności). W razie pytań jestem do dyspozycji J